Салон гардин


Дитяча кімната

декоративне оформлення вікон

та індивідуальний дизайн приміщення

 

Основне призначення штор в дитячу кімнату - привносити життєрадісність і створювати затишну атмосферу. Моделі штор для дитячої кімнати прості, легкі, вони доповнюють динамічну атмосферу дитинства, прищеплюють естетичний смак, а зворушливі, веселі малюнки на портьєрній тканині, казкові аплікації здатні викликати заздрість навіть у дорослих.

Інтер'єр дитячої кімнати покликаний розвивати і радувати дитину. Всі предмети меблів і декору повинні бути максимально зручними і безпечними. Тому зрозуміло бажання батьків замовити штори для дитячої з натуральних і практичних тканин.

Діти - квіти життя, наше сьогодення і майбутнє.

Від того в якій саме обстановці росте дитина, залежить формування її внутрішнього світу, позитивне або ж негативне сприйняття дійсності. Всім нам дуже хочеться, щоб наші діти були щасливі, і ми намагаємося докласти максимум зусиль для цього. Дитина, заходячи в свою кімнату, відразу ж повинна відчувати прилив позитивних емоцій та гарного настрою.

Досягти такого ефекту зовсім не просто. Наприклад, штори в дитячій дуже часто прикрашаються ексклюзивною аплікацією, ламбрекенами незвичайної форми.

Загальну колірну гаму штор в дитячій, поєднання барв необхідно зважено продумувати. Безумовно, в дитячій кімнаті повинні переважати життєрадісні фарби. Але важливо не переборщити, і не зробити так, щоб яскраві кольори викликали роздратування і агресію.

Штори для дитячої на наших фото виконані, в основному, з екологічно чистих тканин ніжних і соковитих відтінків, з використанням різних аксесуарів: кліпс, стрічок, оригінальних ламбрекенів.

Довіряючи текстильне оформлення фахівцям салону гардин «Ажур», Ви гарантовано отримаєте результат, при якому дитяча кімната Вашої дитини буде прикрашена чудовими, функціональними і водночас барвистими по- справжньому дитячими шторами !

 
 
 
 
Оперативна розробка вебсайтів
 
 
 
 

Make a free website with Yola