Салон гардин


Декоративне оформлення вікон у ванних кімнатах, санвузлах

Декор вікон у ванних кімнатах

По моді останніх років ванна перестала бути темним кутком розміром два квадратних метра, а все більше нагадує повноцінну кімнату: з меблями і вікном. Спокійна і затишна атмосфера ванної кімнати допоможе вам розслабитися і створить гарний настрій у будь-який день, а вдало підібрані штори нададуть відчуття затишку, вишуканості і комфорту.

Добре підібрані штори зроблять ваше вікно не просто склом, а розкішним вікном у світ затишку Вашої ванни, нададуть відчуття вишуканості і комфорту. Все залежить від Ваших бажань і загального стилю будинку, єдина умова: щоб і світло у ванну проникало, і від цікавих поглядів можна було сховатись. 

З появою вікна простори ванній візуально збільшаться і будуть ще більше радувати око - ванна кімната поступово стає ідеальним місцем для релаксації та відпочинку. Адже природному освітленню завжди віддавалася перевага перед штучним, у денний час ви зможете легко обходитися без використання штучного світла.

Декор вікон у ванних кімнатах
Декор вікон у ванних кімнатах
Декор вікон у ванних кімнатах
Декор вікон у ванних кімнатах
Салон гардин "Ажур" гарантує виготовлення моделей штор у відповідності з інтер'єром, підбір тканин і фурнітури з урахуванням всіх Ваших побажань.
Наш досвід роботи з сучасними декоративними тканинами, великий асортимент тканин та аксесуарів, поєднання жалюзів і гардин, та творчий доробок наших дизайнерів дозволяють виконати інтер’єр ванни в єдиному стилістичному ансамблі, гармонійно поєднати оздоблення стін з текстильним дизайном вікна.
Декор вікон у ванних кімнатах
 
 
 
 
Оперативна розробка вебсайтів
 
 
 

Make a free website with Yola