Салон гардин


Декоративне оформлення вікон у кухнІ

Сьогодні кухня - це не тільки місце, де готується їжа, і зберігаються припаси. Кухня найчастіше ще й місце збору всієї сім'ї, прийому гостей.

У сучасному світі кухня і їдальня дуже часто об'єднані, і тому повинні поєднувати в собі кращі технічні та естетичні характеристики. Навіть якщо кухня відділена, як правило, господарі будинку бажають оформити її не менш презентабельно, ніж всі інші приміщення будинку. Інтер'єри кухонь вибираються замовниками з неменшою увагою, ніж інтер'єри вітальні.

Тому і штори для кухні мають бути не тільки практичними, але і красивими, модними, вписуватися в загальний стиль інтер'єру, декоровані так, щоб приготування і прийом їжі були пов'язані з відчуттями гастрономічного і естетичного задоволення, з відчуттям привілейованості, елітності у всьому. У сучасному світі кухня і їдальня дуже часто об'єднані, і тому повинні поєднувати в собі кращі технічні та естетичні характеристики. Дизайнери салону гардин «Ажур» перетворять Вашу кухню на справжню трапезну, гідну королів.

оформлення вікон у кухнІ

Щоб поєднати красу і функціональність, дизайнери використовують різні види штор - екранів (рулонні штори, плісе, жалюзі, римські штори), часто поєднуючи їх з легкими тканинами, комбінування розкіших, ексклюзивних тканин і аксесуарів для штор.

Слід врахувати, що тканини на кухні швидко втрачають свіжий вигляд у порівнянні з іншими приміщеннями, тому штори для кухні рекомендується замовляти з максимально практичної тканини, простої у догляді, яку можна безперешкодно прати або чистити.

Сподіваємося, фото штор на кухню з портфоліо салону гардин «Ажур» допоможуть Вам зробити правильний вибір дизайну штор на кухню! Також ми пропонуємо пошиття всіх видів текстилю для кухні: столова білизна - скатертини, серветки, чохли і сидіння для стільців.

фото штор на кухню з портфоліо салону гардин «Ажур»
фото штор на кухню з портфоліо салону гардин «Ажур»
 
 
 
 
Оперативна розробка вебсайтів
 
 

Make a free website with Yola