Салон гардин


Декоративне оформлення готельно-відпочинкових комплексів

професійне пошиття гардин і текстильних виробів - покривала, подушки, чохли


Оформлення готелів, декоративне і текстильне - це важливий етап в дизайні інтер'єру готелю, кемпінгу.
Ми виконуємо комплексні замовлення на текстиль для готелів, пансіонатів і санаторіїв. Штори для готелю, покривала, декоративні подушки, балдахіни, постільна білизна, облямівки для ліжок, чохли для стільців та м'яких меблів, столова білизна (скатертини, серветки, фуршетні спідниці) - все це виготовляється на замовлення, за Вашими розмірами, в бажаних кольорах і в розумні терміни.
Також пропонуємо нанесення фірмової символіки на будь-які текстильні вироби, вишивка на професійному обладнанні логотипів, монограм. Великий вибір тканин, у тому числі негорючих (Trevira) і світлонепроникних (блекаут). Варіанти оформлення ресторанів шторами можна побачити в розділі РЕСТОРАНИ

Головні критерії вибору штор в готельні номери - затишок і комфорт. Зазвичай номера оформляють в єдиному фірмовому стилі готелю. Штори тут стають фінальним акордом, завершальним образ номера. Ми маємо великий досвід роботи в готельно-санаторному бізнесі і знаємо всю специфіку роботи цієї області. Виїзд нашого досвідченого фахівця із зразками тканин - Вам допоможуть зробити заміри, розрахувати розміри, порекомендують вигляд, колір, фактуру тканини, яка найкраще підкреслить стиль Вашого закладу. Використання тільки якісних тканин (їх міцність і стійкі барвники забезпечать Вам довгий термін служби виробів). Ціни на продукцію для готелів і пансіонатів обумовлюються індивідуально, враховуючи індивідуальні особливості кожного клієнта або кожної організації!

 Ми комплектуємо будь-які державні установи, офісні приміщення, ресторани, кафе, готелі за розумними цінами і в швидкі терміни!

 
 
Оперативна розробка вебсайтів
 
 
 
 

Make a free website with Yola