Салон гардин


Аксесуари для штор

Для того щоб композиція виглядала завершеною і цілісною, варто використовувати різноманітні аксесуари для штор. Тут можна дати волю своїй фантазії, адже асортимент аксесуарів салону гардин «Ажур» дуже різноманітний!

Наші фахівці із задоволенням допоможуть Вам підібрати аксесуари для штор - підхвати, китиці для штор тощо, які змусять заграти новими барвами всю текстильну композицію, вдало розставлять акценти, додадуть родзинку в загальне оформлення!

Кутаси, шнури,  китиці, плетені з крученої пряжі, призначені для декорування штор, широко застосовуються у шторах класичного стилю. Вони фіксують гардини у певному положенні, що буває необхідно з функціональних міркувань.

По суті, китиці - це один з видів підхватів для штор. Крім того, вони виконують декоративну роль, прикрашаючи і вдало доповнюючи собою шторний комплект. 

Ми спеціалізуємося на класичному стилі, і добре знаємо, як за допомогою штор, оформлених різною фурнітурою, зробити розкішним будь-який інтер'єр!
Так що творіть, фантазуйте разом з салоном гардин «Ажур», і не бійтеся втілювати в життя найсміливіші ідеї, в яких широко використовуються аксесуари для штор.

аксесуари для штор
Кліпси-магніти для штор

Аксесуари для штор - це різні види шторного, гардинного декору, які можна застосовувати окремо або об'єднувати в загальну композицію. Це кліпси-магніти, затискачі, пряжки і люверси для штор.

Всі ці види шторних аксесуарів широко представлені в асортименті салону гардин «Ажур».

Кліпси-магніти - це своєрідні підхватки для штор у вигляді гнучкої дротяної основи, яка закінчується з двох сторін декоративними намагніченими елементами. Ці елементи за своїм дизайном нерідко імітують діамантові брошки, завдяки чому можуть не тільки органічно вписуватися в класичний інтер'єрний стиль, але і надавати інтер'єру ще більший шик.

Матеріали, з яких виконуються  затискачі, пряжки, за своїм зовнішнім виглядом можуть походити на дорогоцінні метали, венеціанське скло, гірський кришталь, що робить їх одними з найулюбленіших аксесуарів в дизайні класичних штор.


аксесуари для штор

У салоні гардин «Ажур» представлені найрізноманітніші аксесуари для штор, серед яких гідне місце займають бахрома, стеклярус і шнур. 

Стеклярусне намисто найбільш підходить саме для дизайну класичних штор, оскільки зовні нагадує підвіски з дорогоцінних каменів, кришталю - з їх допомогою розкішний шторно-гардинний комплект стає ще більш презентабельним.

Люверси застосовуються в класичних шторних композиціях, в яких поєднуються традиції і сучасність. Вибирайте з нашого асортименту аксесуари для штор -  і Ви гарантовано отримаєте неповторні, ексклюзивні штори, створені з урахуванням всіх Ваших побажань.


Китиці, бахрома, шнур
Стеклярусне намисто
 

Make a free website with Yola