Салон гардин


Декоративне оформлення адміністративних приміщень

Декоративне оформлення адміністративних приміщень, кабінетів керівника, офісів, конференц-залів, кафе-клубів, торгівельних залів, освітніх закладів та інших громадських приміщень - розробка і реалізація дизайн-проектів;

Салон гардин «АЖУР» працює вже 18 років, успішно виконуючи навіть найскладніші і неординарні замовлення на пошиття ламбрекенів, гардин, штор, порт’єр.

Майстри-кравці володіють високою кваліфікацією і досвідом роботи з сучасними тканинами для здійснення будь-яких складних завдань чи творчих фантазій.

Одним з напрямків нашої діяльності (вже протягом багатьох років) є забезпечення та оформлення інтер'єрів: професійне пошиття текстильних виробів, декорування вікон - підбір тканин, дизайну, розкрій, пошиття та навішування готових тюлево-гардинних виробів.

Штори для кабінету

Штори для кабінету повинні виглядати солідно, налаштовувати на серйозний лад, і, звичайно ж, привносити родзинку і затишок в приміщення. Передусім, штори в кабінеті повинні виконувати свою пряму функцію - надійно захищати від занадто яскравого світла і цікавих очей, створювати комфортні умови для роботи, по-друге, варто подумати і про естетичну сторону, про функції доповнення інтер'єру, правильній розстановці акцентів оформлення.

Солідний кабінет може придбати непрезентабельний вигляд, якщо його вікна прикрашатимуть неправильно підібрані штори, які не відповідають інтер’єрному стилю, або ж виконані з тканин, призначених для інтер'єрів у стилі хай-тек. Те ж саме можна сказати і про штори для офісу. Тільки професіонали своєї справи можуть у цьому випадку прийняти вірне рішення, вибрати відповідний статусу кабінету дизайн гардин і забезпечити бездоганне пошиття. У нашому салоні гардин «Ажур» працюють саме такі професіонали.

Сучасні штори для кабінету можуть бути як дуже прості і лаконічні, так і складні у виконанні й ексклюзивними за своїм дизайном. Часто використовуються щільні портьєри і тюль, ламбрекени, адже інтер'єри кабінетів переважно виконуються в класичному стилі. Моделі штор найрізноманітніші - і римські, і з жорсткими ламбрекенами, і просто вільно висячі, залежно від стилю інтер'єру і побажань замовника.

У салоні гардин «Ажур» можна замовити штори в кабінет або офіс, відповідні  будь-якому стилістичному напрямку - штори, створені в нашому салоні, будуть гідним елементом оформлення інтер'єру приміщення для роботи керівника найвищого рангу.

 
 
 
 
Оперативна розробка вебсайтів
 
 
 

Make a free website with Yola