Салон гардин


ПОРТ’ЄРНІ ТКАНИНИ

Салон гардин «Ажур» пропонує широкий вибір тканин провідних фірм за каталогами. Налагоджені зв'язки з постачальниками дозволяють нашому салону запропонувати Вам в роздріб найширший вибір декоративної та порт’єрної тканини, які будуть відповідати Вашим особистим уподобанням і індивідуальним смакам.

В асортименті нейлон, органза, бавовняні та жакардові тканини, шовк, тафта, гардинне полотно, тюль. Гардинне полотно, тюль, деякі аксесуари імпортуються переважно з Туреччини і Польщі. Каталоги провідних фірм світу відкривають можливість для гармонійного поєднання оздоблення стін з текстильним дизайном вікна, дозволяють виконати інтер’єр помешкання в єдиному кольоровому та стилістичному ансамблі.

Кваліфіковані продавці-консультанти розкажуть Вам про модні тенденції, допоможуть зробити правильний вибір при покупці матеріалів в роздріб і дадуть професійні рекомендації по догляду за нею.

Гардинне полотно, тюль
Гардинне полотно, тюль
порт’єрнi тканини
Салон гардин «Ажур»: широкий вибір тканин

Крім порт’єрної тканини ми також раді запропонувати Вам фурнітуру і карнизи, які вигідно підкреслять красу гардин і порт’єр:
- карнизні системи і аксесуари від провідних виробників Європи та широкий вибір шторної фурнітури: люверси, гардинна тасьма, бахрома, китиці, декоративні шнури, бандо для ламбрекенів, жорских форм, наповнювачі для покривал та подушок. 

натисніть фото, щоб
перейти до
  АКСЕСУАРИ
натисніть фото, щоб
перейти до
  КАРНИЗИ
Гардинне полотно

ПОШИТТЯ ГАРДИН НА ЗАМОВЛЕННЯ

Салон гардин «АЖУР» професійно займається пошиттям на замовлення штор і портьєр, які можуть стати завершальним штрихом в дизайні Вашого ресторану, кафе, міської квартири або заміського будинку. Штори і портьєри, виконані руками наших майстрів, допоможуть Вам створити неповторний образ приміщення, що підкреслює Вашу індивідуальність і вишуканий смак.

Також пропонуємо послуги з текстильного декору інтер'єру та авторського оформлення приміщень з виїздом до Вас на будинок. Наші майстри і дизайнери зроблять необхідні заміри, розроблять дизайн приміщення і проведуть роботи з розвішування штор і портьєр у Вашій квартирі, будинку або іншому приміщенні. Якщо Ви хочете створити власний неповторний стиль, Вам неодмінно слід скористатися нашими послугами.
Гардинне полотно

Салон гардин «АЖУР» працює вже більше десяти років, успішно виконуючи навіть найскладніші і неординарні замовлення на пошиття ламбрекенів, гардин, штор, порт’єр.

Майстри-кравці володіють високою кваліфікацією і досвідом роботи з сучасними тканинами для здійснення будь-яких творчих фантазій.

Таким чином, Ви можете придбати ексклюзивні і неповторні тканини з широкого асортименту салону гардин «АЖУР» і відразу ж звернутися до наших послуг для індивідуального пошиття гардин, штор або порт’єр на замовлення.


Гардинна тюль
 
 

Make a free website with Yola