Салон гардин


Штори для спальні

Декоративне оформлення cпальні - гардини, штори, ламбрекени, аплікації

Штори для спальні

Спальня - це найзатишніший куточок у будинку, не призначений для чужих очей, відведений  для сну, необхідний для повного розслаблення в максимально комфортній обстановці.

Найчастіше, текстиль для спальні підбирається більш ретельно, ніж для вітальні. Тут є де розвернутися текстильній фантазії: штори щільні і прозорі, покривала, декоративні подушки і валики, м'які узголів'я, балдахіни, постільна білизна.

Штори для спальні часто виконуються з натуральних тканин - шовк, бавовна, оксамит. Складки тканини виглядають пишніше, якщо штори зшити на підкладці. Для захисту від сонця добре використовувати світлонепроникну підкладку блекаут. Це дозволить затемнити приміщення в будь-який час доби.

Штори для спальні
У нашому салоні гардин «Ажур» ми створюємо не просто штори для спальні  з урахуванням всіх побажань і потреб замовників, ми створюємо штори, які забезпечать Вам гармонійний відпочинок душі і тіла. По фото наших робіт Ви можете оцінити наш професійний рівень, вибрати вподобаний дизайн штор в спальню або пояснити дизайнеру, які штори Вам подобаються.
Штори для спальні
Штори для спальні
Штори для спальні
 
 
 
Оперативна розробка вебсайтів
 
 
 
 

Make a free website with Yola