Салон гардин


Текстиль для спальні: декоративні покривала і подушечки

Текстиль для спальні - як одяг для людини. Він створює образ і настрій приміщення. Покривала і декоративні подушки прикрашають ліжко, перетворюючи його в стильний і помітний об'єкт інтер'єру. Вони допомагають створити вишукану камерну, інтимну обстановку.

По суті покривала, декоративні подушки - це деталі естетичного призначення, необхідні для того щоб, відпочиваючи в своєму будинку, ми відчували себе виключно комфортно душою і тілом і насолоджувалися кожною хвилиною, проведеною в ньому.

Всі ці елементи обов'язково повинні не тільки поєднуватися між собою, підходити до штор, але і гармонійно вписуватися в загальний інтер'єр кімнати, вони надають інтер'єру закінчений вигляд, налаштовують на романтичний лад.

На сайті  представлені роботи Салону гардин «Ажур» в цьому напрямку.

Спальня -  відпочинок душі і тіла
Покривала, декоративні подушки
Покривала, декоративні подушки
Покривала, декоративні подушки
Покривала, декоративні подушки
Покривала, декоративні подушки
Покривала, декоративні подушки

У салоні гардин «Ажур» Ви можете замовити дизайн і пошиття покривал та декоративних подушок з тканин кращих світових виробників. 

Комплект штор і покривала об'єднує всі деталі в цілісний образ. При цьому не обов'язково виконувати пошиття штор і покривал з однієї тканини, досить вдало підібрати тканини-компаньйони та аксесуари.

Варіанти поєднання покривал зі шторами можна побачити в розділі СПАЛЬНІ, де представлені фотозразки наших робіт: покривала і декоративні подушки, валики, пошиті з натуральних тканин - шовк, бавовна, оксамит, а також органза, жакардові тканини.

Комплекти постільної білизни Le Vele (Турція)

постільна білизна Le Vele

Постільна білизна виконує не тільки функціональну, але й декоративну функцію. Вдало підібраний комплект позитивно впливатиме на сон, а неякісні можуть призвести до проблем зі здоров'ям.

Le Vele - гарна постільна білизна, яка не викликає алергії, подразнень на шкірі, не колеться і не кусається, це ідеальний спальний комплект, який зробить ваше ліжко м'яким і ніжним, а сон - міцним і здоровим. Використання сатину, виготовленого з 100%-ї бавовни, для частин постільної білизни, що безпосередньо контактують з людським тілом, забезпечує комфорт і гігієнічність.

Салон гардин «Ажур» пропонує нарядні комплекти постільної білизни Le Vele всіх кольорів і розмірів за каталогом з високоякісних тканин: шовку, бавовни, сатину різних розмірів (дитячі, для новонароджених, двоспальні, односпальні, полуторні). Це дозволяє вибрати з величезного розмаїття кольорів і тканин саме той комплект, який тішитиме протягом всього часу його використання. Прийнятні ціни, висока якість тканини, креативний дизайн комплекту - ось основні переваги постільної білизни Le Vele.

постільна білизна Le Vele

Комплект
постільної білизни
з 6-х предметів:

  • Підодіяльник 200х220 см.
  • Простирадло 220х250 см.
  • Наволочки 50х70 см - 2 штук
  • Наволочки 70х70 см - 2 штук
     Матеріал: шовк, сатин (бавовна).
     Виробник: Le Vele, Туреччина

Салон гардин «Ажур» пропонує також якісні махрові рушники виробництва Туреччини

 
 
 
 
Оперативна розробка вебсайтів
 
 
 
 

Make a free website with Yola