Салон гардин


ДЕКОРАТИВНЕ ОФОРМЛЕННЯ ВІКОН У ВІТАЛЬНІ, ЗАЛІ

Вітальня - декор вікон

Вітальня - це уособлення всього нашого житла, смаків господарів. Дизайн інтер'єру вітальні задає тон всім іншим кімнатам. Вітальня має  бути по-домашньому затишною, і водночас підкреслювати статус господарів будинку - адже від оформлення апартаментів, де приймають гостей, залежить імідж господарів.

Штори для залу - не тільки функціональний, але і водночас декоративний елемент, який акцентує на себе увагу, додає родзинку в оформлення інтер'єру. Тому штори для вітальні намагаються робити максимально стильними і красивими, з дизайнерських тканин.

Фахівці салону гардин «Ажур» здійснюють дизайн і пошиття ШТОР, гардин для всіх видів приміщень, але найцікавіша робота для нас - це текстильний дизайн вітальні, який дозволяє створити інтер’єр помешкання в єдиному кольоровому та стилістичному ансамблі з урахуванням всіх побажань господарів.

текстильний дизайн вітальні
Вітальня - декор вікон
текстильний дизайн вітальні

Взагалі дизайн штор для вітальні - дуже непросте завдання, краще рішення якої можуть запропонувати тільки справжні професіонали.  Тут грає роль кожна деталь, кожен нюанс, дизайн і штори для вітальні підбираються особливо ретельно. Важливий кінцевий результат, який обов'язково повинен захоплювати. І справа рук справжніх професіоналів - зробити його таким, а фахівці салону гардин «Ажур» є саме такими професіоналами.

Пропонуємо повний текстильний дизайн вітальні:
 -  професійне декорування вікон, дверних отворів,
 -  підбір тканин, шторної фурнітури, карнізів,
 -  дизайн покривал, декоративних подушок в єдиному стилі,
 -  розкрій та пошиття виробів,
 -  навішування готових тюлево-гардинних виробів.

Штори для вітальні, залу
 ДЕКОРАТИВНЕ ОФОРМЛЕННЯ ВІКОН ВІТАЛЬНЯ

Сподіваємося, фото наших робіт допоможуть Вам визначитися з вибором відповідного дизайну.

Відвідайте наш салон гардин, там ви зможете переглянути альбоми з вже виконаними нами дизайнерськими роботами, аі продавці-консультанти розкажуть про модні тенденції, дадуть рекомендації при виборі тканини, допоможуть підібрати карніз, аксесуари.

 ДЕКОРАТИВНЕ ОФОРМЛЕННЯ ВІКОН - ВІТАЛЬНЯ
 
 
Оперативна розробка вебсайтів
 
 
 

Make a free website with Yola