Салон гардин


Декоративне оформлення вікон 


індивідуальний дизайн приміщення

Штори на вікнах служать не лише захистом від сонця і сторонніх очей, але і вносять затишок і гармонію до нашого будинку. Штори підкреслюють вишуканість убрання, додають інтер'єру особливий шарм, а часто виступають і в ролі основного стильового акценту.

Вдало і грамотно підібрані штори завершують вигляд всього будинку. Саме вони доповнюють колір, роблять стильною кімнату, створюють атмосферу затишку та комфорту. За їх допомогою легко підкреслити стиль, створити унікальний інтер'єр, передати внутрішній світ і смак господаря.

Штори  - це макіяж для вікон, вони доповнюють або приховують недоліки, захищають, можуть зробити приміщення виразнішим, наповнити радістю чи таємничістю - що кому до вподоби. Штори служать захистом від непривабливого вигляду з вікна, приховують Вас від цікавих поглядів, прикриють старі рами або огріхи архітектора, затемнять приміщення і навіть утеплять його. Стилістика декорування вікон вкрай різноманітна: від класики до модерну, від звичного для нас європейського стилю до східної екзотики.

Якщо ви хочете оновити інтер'єр, додати у нього нові барви чи акценти, то для цього найпростіше замінити штори. Наш дизайнер обов'язково врахує всі Ваші побажання та виготовить ескізи штор у відповідності з інтер'єром.

Штори прийнято розділяти на штори в класичному стилі, сучасному стилі, модерн і хай-тек

СТИЛІ

Сучасний стиль

Штори для інтер'єру в сучасному стилі зазвичай прямі, без підхватів, часто подовжені. Допускається використання фурнітури - наприклад, штори на люверсах, на петлях, на кліпсах. Тканини - однотонні або з геометричним малюнком. Штори в сучасному стилі часто виконуються з тканин з яскраво вираженою фактурою, в тому числі натуральних, або ж, навпаки, із застосуванням нових технологій - з лазерною різкою, металізованими нитками.

Стиль Модерн

Відмінною особливістю штор в стилі «модерн» є простота і строгість, яка, в той же час, не цурається вишуканості: на таких шторах нерідко можна зустріти орнаменти з деревами, красивими пейзажами. Головна колірна гамма - пастель з безліччю переливів. Модерн в дизайні текстилю - це оригінальна асиметрія і ретельно продуманий, витончений безлад. Найпоширеніший прийом цього стилю - це полотна тканини, обвиті навколо карниза, що нагадують хвилі. При цьому вони можуть навіть не закріплюватися нічим, бути просто недбало накинуті на карниз. У стилі модерн часто використовують чисто класичні прийоми, сваги і джаботти, але трактують їх абсолютно вільно і розташовують як завгодно асиметрично. Типовий прийом для стилю модерну - коли порт’єри просто збираються шнуром або підхватами і кріпляться зліва чи справа до тримача штор, вмонтованого в стіну на рівні підвіконня.

Штори модерн, як і класика, відмінно впишуться практично в будь-який дизайн. Такий стиль дуже вдалий для інтер'єру заміського будинку, кабінету, спальні або вітальні.

Стиль Хай-тек

Дизайн штор в стилі «хай тек» відмінно доповнить інтер'єр квартири, виконаний відповідно з цим модним напрямком - це найбільш «продвинуті» штори, вони можуть включати в себе тканини з елементами металу, а також всілякі поєднання тканих і нетканих матеріалів. Характерною особливістю цього стилю є відсутність драпірування. Цей стиль припускає використання тільки геометричних фігур, чітких ліній. Штори в стилі хай-тек об'єднують в собі різні їх види: японські панелі, штори на люверсах, використовуються рольштори, штори-плісе і жалюзі. Жалюзі можуть використовуватися як з портьєрами, так і без них. Колірна гамма цього стилю включає в себе сірі та холодні тони.
Штори в стилі хай-тек підходять для інтер'єру людей сучасного мислення, втомлених від нагромадження стилів минулих років, вони підійдуть для цілеспрямованих молодих людей, що ведуть активний спосіб життя, і чудово доповнять собою дизайн приміщення, виконаний у стилі хай-тек. До речі, такі штори відмінно підходять для інтер'єру офісу будь-якої сучасної компанії. Вони підкреслюють строгість і індивідуальність стилю.

роздвижні штори

КЛАСИКА

Класика - найулюбленіший стиль оформлення інтер'єру. Саме в цьому стилі велику роль грає текстиль: адже він створює відчуття затишку, м'якості, а також парадності. Класичні штори пишні, великих розмірів, багато декоровані моделі, використовують сваги, джаботти, це і порт’єри з підхватами, що поєднують тканини різної щільності, причому прозорі тканини знаходяться під щільними, а щільні тканини обрамляють вікно з боків. Найбільш органічно в класиці виглядають штори з ламбрекенами, використовуються китиці, кутаси, бахрома,

Маркізи та австрійські штори

Створення дизайну штор в класичному стилі - виключно цікава задача, бо в її рішенні може прийти на допомогу багата культурна спадщина минулого. Такі види штор, як маркізи та австрійські штори переступили через глибину століть, і прийшли до нас з епохи рококо, не втративши своєї актуальності.  Для рококо характерно мінімальна присутність прямих і плоских поверхонь, примхливо вигнуті форми, рясний декор, фестони, дрібний орнамент в оздобленні,  драпіровки по вертикальних лініях полотна. В австрійських шторах збирається тільки нижня частина, в результаті чого штора обрамляється пишними буфами. У маркізах паралельні збірки рівномірно розподіляються по всій висоті.

Сьогодні маркізи та австрійські штори нерідко є невід'ємною частиною класичного інтер'єру. Виконані із сучасних тканин (шовку, тафти, органзи), вони спокушають своїм розкішним кокетством, вибагливістю, підкреслено витонченим, грайливим, веселим і легким стилем.

Римські штори

Одна з послуг салону гардин «Ажур» - дизайн і пошиття римських штор. Римські штори - це штори, які кріпляться до спеціальних систем, оснащених підйомним механізмом. У піднятому стані римські штори утворюють рівномірні горизонтальні складки, в опущеному - прямі плоскі поверхні. Незважаючи на ніби спрощений дизайн, римські штори є органічним елементом в дизайні не тільки сучасних, але і класичних інтер'єрів.

Історія римських штор налічує кілька тисячоліть. Як відомо, римляни були естетами. Вони надавали великого значення прикрашенню свого будинку. Творчо римляни підходили і до зовнішнього вигляду штор, перетворивши їх на повноцінний елемент декору. Для римських штор використовувалися тканини гармонійних забарвлень, що робило інтер’єр більш привабливим. Для додаткового захисту в холодну пору року з часом придумали багатошарові римські штори. Для полегшення підняття і опускання штор, надалі названих римськими, був придуманий найпростіший механізм, заснований на використанні системи шнурів і планок. В сучасному світі цінується їх геометричність і лаконічність, а також практичність: зафіксувавши штору в напів-піднятому стані, можна користуватися підвіконням. Незважаючи на свою нескладну форму, римські штори дають широкий простір для фантазії як у виборі тканин, так і в комбінуванні з іншими видами штор.

 
 
Оперативна розробка вебсайтів
 
 
 
 

Make a free website with Yola