Салон гардин


Декоративні карнизи

Декоративні карнизи є важливою частиною дизайну штор. Це завершальний аксесуар, який підкреслює обраний стиль і додає шторної моделі завершеність.

Карниз - це не просто функціональна деталь, необхідна для кріплення штор, але і цілком самостійний елемент декору, який може задавати тон всієї композиції. Модель штор може бути максимально простою, а декоративний карниз стане необхідним яскравим акцентом. Різні види карнизів можна комбінувати між собою або використовувати самостійно.

Правильний вибір карниза для штор може сприяти зоровому збільшенню простору кімнати. Наприклад, стельові карнизи за рахунок свого щільного прилягання до стелі начебто «піднімають» її. Розкішні позолочені карнизи додадуть кімнаті справжній палацовий шик. Ковані карнизи з гострими наконечниками у вигляді стріл додадуть інтер'єру романтизму. Вибір карниза для штор безпосередньо залежить від моделі, особливостей інтер'єру, можливості кріплення.

Декоративніі карнизи
Великий вибір декоративних карнизів, карнизних систем, фурнітури і аксесуарів від провідних виробників Європи за каталогами, які вигідно підкреслять красу гардин і порт’єр. 
декоративні карнизи

Спектр декоративних карнизів дуже різноманітний: латунні, дерев'яні, хромовані; наконечники можуть бути виготовлені з дерева, металу, шкіри, перламутру, кераміки, кришталю.

У кожній колекції є всі необхідні аксесуари - підхоплення, гачки, кліпси для декорування штор.

Фурнітура до декоративних карнизів
Фурнітура до декоративних карнизів

       Види карнизів:

  • декоративні карнизи;
  • карнизи профільні;
  • карнизи з керуванням шнуром:
  • карнизи з розсувним механізмом;
  • карнизи з підйомним механізмом;
  • карнизи для панельних штор (японських);
  • карнизи з електроприводом.

Пропонуємо послуги з текстильного декору інтер'єру та оформлення приміщень з виїздом до Вас.


Наші майстри зроблять заміри, розроблять дизайн приміщення і проведуть роботи з розвішування штор і портьєр у Вашому будинку.

 
 
Оперативна розробка вебсайтів
 
 
 

Make a free website with Yola